ART / Lithographs / Litographs in colors 8703613
nr 870 3613
Mihail Chemiakin
(f. 1943), Ryssland
2 pcs. Michail Chemiakin, numrerade och signerade, motivet: 63x46, unframed,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Michail Chemiakin, numrerade och signerade, motivet: 63x46, oramade
Mihail Chemiakin, Russian painter, born 1943.
600
SEK 450
Monday January 20 2014
at 19:31:03
200 kr
150 kr
250 kr
400 kr